Palju õnne! Rasmus Mägi jõudis olümpial finaali

BNS

Rasmus Mägi jõudis olümpial finaali
Rasmus Mägi jõudis olümpial finaali — FOTO: Karli Saul

Rasmus Mägi jõudis kolmapäeval Pariisi olümpiamängudel 400 meetri tõkkejooksu poolfinaalist edasi finaali.

Teises poolfinaalis startinud Mägi sai oma poolfinaalis teise koha ajaga 48,16 ja jõudis edasi finaali. Teise poolfinaali võitis Briti Neitsi saarte esindaja Kyron McMaster ajaga 48,15.

Kolmest poolfinaalist pääsesid finaali iga poolfinaali kaks paremat, lisaks poolfinaalide peale kaks jooksjat aegade põhjal.

Esmaspäeval peetud eeljooksus läbis Mägi distantsi ajaga 48,62 ja võitis sellega oma eeljooksu. Viie eeljooksu peale kokku andis Mägi aeg kümnenda tulemuse. Mägiga samast eeljooksust pääsesid veel kohaga poolfinaali teisena lõpetanud ameeriklane Cj Allen ajaga 48,64 ja kolmandana lõpetanud brasiillane Alison dos Santos ajaga 48,75.