“Laser” hoiatab: Ettevaatust, kodukeemia!

Puhastusvahendite rohkus poes võtab silmad kirjuks. On põrandapesuvahend, on WC-puhastusvahend, on mööblipesuvahend, on klaasipesuvahend ja siis veel üldpuhastusvahend ning palju muud.  Pritsi vaid peale ja plekk ongi läinud – vähemalt nii on reklaamis.

Tegelikult see nii lihtne ikkagi ei ole kui reklaam lubab. Ja vähe sellest, et asi ei tööta – kogu see keemia teeb hoopis palju halba, eriti tervisele.

“Teeb täpselt sama välja, kas suitsetad 20 sigareti päevas või kasutad kodus pritspudeliga puhastusvahendit,” hoiatab Puhastuseksperdi juhataja Helge Alt ja selgitab: “Sa pritsid selle keemia laiali ja hingad selle lihtsalt endale sisse.”

Nii ei tohi Alti sõnul kaitsevahendeid kandmata mingil juhul väikeses vannitoas dušikabiini puhastades kõiki kohti poes leiduva kraamiga täis pritsida.

Kas tõesti peab vannituba koristades kandma maski ja prille nagu käsib peenike kiri pudelil või õnnestub “Laseril” teha ka ise täiesti naturaalne puhastusvahend valmis teha, näeb juba täna õhtul kell 20.00 TV3s.

VAATA TREILERIT: