TV3 uues saates Laser: Helir-Valdor Seeder raiub oma pensionireformi

Täna TV3 uues saates Laser: Helir-Valdor Seeder raiub oma pensionireformi õigustades Marii Karellile: “See on luulu! Mina toetun faktidele!”

“Tõestage!” “Ärge pange mulle mõtteid ja sõnu suhu!” Need on vaid mõned repliigid täna õhtul esimest korda eetrisse minevast “Laseri” saatest, kus saatejuhi Marii Karelli ja Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi vahel toimub äge vaidlus II pensionisamba teemal.

“Laser” kuulas Seederi Riigikogu kõnepuldis üle ning pani ta silmitsi faktidega, et Eesti inimestel puuduvad säästud ja finantsteadmised ning tulevikus saadav pension on nii väike, et sellega võib vaid vireleda.

Saatejuht viib Seedri kannatuse viimase piirini, nii et Isamaa esimees soovitab: “Oi-oi-oi, siin on nüüd küll koht, kus ise oma peaga mõelda!”

Seeder ütleb, et fakt, et 57% Eesti inimestest ei säästa, on luulu. “Eesti inimene on ratsionaalne. Ta ei torma kohe säästusid laristama.”

Millele tugineb Seedri vankumatu usk eestlaste võimesse oma tulevikku targalt kujundada, selgub täna õhtul kell 20:00 algavas TV3 saates “Laser”.

Laser_Seeder_TV3