Eksklusiiv- intervjuu Marilyn Kerroga

30.04.2014

Marilyn Kerro on Eesti nõid, kes esimese eestlasena jõudis Vene selgeltnägijate sarja finaali. Noor naine küll ei võitnud „Selgeltnägijate tuleproovi“ 14. hooaega, kuid see projekt muutis ta elu pöördeliselt – ta sai kuulsaks, talle tekkis  suur austajate armee ja  mis kõige olulisem – ta leidis armastuse. 

Oma rituaalide jaoks kasutab Marilyn abivahendeid, milleks on näiteks noad, woodoo-nukud või  mõnikord ka loomade elundid.

Marilyn, mida andis teile „Selgeltnägijate tuleproovis“ osalemine?

See andis paljut, eelkõige enesekindlust. Tunnen, et olen kasvanud ja arenenud.

Teil on tänu saatele tohutu hulk  fänne, kes loovad gruppe sotsiaalvõrgustikes ja kes on teid ka võtetel külastanud.  Kas te suhtlete nendega? Olete neist kedagi aidanud?

Jah, me kohtume, mul on koguni plaanis igakuiselt fännikohtumisi korraldama hakata. Mul on ka fänniklubi, vastan  küsimustele ja annan nõu. See on mulle väga tähtis.

Tänu „Selgeltnägijate tuleproovi“  14. hooajale saite te populaarseks. Kas suur tähelepanu on ka koormav?

Ei saa öelda, et ma sooviks suurt populaarsust saavutada, kuid fännid armastavad mind ja ma ei ütleks, et see mulle ei meeldi. Viimasel ajal on ohtra tähelepanu tõttu kohati ka keeruline olnud.

Kõik räägivad teie ja Aleksandri Šepsi vastastikusest sümpaatiast, kuid sarjas olite te konkurendid. Kuidas suutsite luua tasakaalu suhete ja saate mängureeglite vahel?

Hõlpsasti, meid ei häirinud midagi. Töö on töö ja isiklik elu on isiklik elu.

Kui teie oleksite võitnud, siis mida oleks see võit andnud? 

Reaalselt mitte midagi. Võit iseenesest ei tähendanud minu jaoks tõesti midagi. Eesmärk pole oluline, tähtis on tee. „Selgeltnägijate tuleproovis“  osalemine andis mulle rohkem kui ootasin, olen õnnelik ja enda jaoks võitja.

Kuidas te suhtute Aleksandr Šepsi võitu?

Väga hästi. Ta on väga tubli ja see võit kuulub tõesti talle. Ta on väga tugev.

Kas õpite ka vene keelt?

Jah, õpin keelt iseseisvalt raamatute abil. Õppisin seda järjepidevalt ka „Selgeltnägijate tuleproovi“ ajal.

Millal te esimest korda tundsite, et teil on üleloomulikud võimed?

Kui mul oli esimene  nägemus, tundsin hirmu. Suurt hirmu. Olin veel väga väike ega osanud mõista, miks keegi ei näe seda, mida mina näen. See juhtus mahajäetud majas, kui olime õega mänguhoos, ootamatult nägin naist, kes selles paigas mõne aja eest suri.

Teie kohta on väga vähe infot. Miks teile ei meeldi endast avalikult rääkida?

Minu jaoks on isiklik elu väga oluline, seepärast ei meeldigi  mulle sellest rääkida. Soovin selle enda jaoks jätta.

Vaatajad olid vapustatud, kui nägid episoodi, kus ohverdasite looma südame. Teie fännid on aga veendunud, et olete taimetoitlane. Kuidas te loomadesse suhtute?

Armastan loomi, kuid kui suhtlen vaimudega, nõuab  see ohverdamist. Loomade elundid ja veri, mida kasutan, on võtmed suhtluseks.  Ma olen tõepoolest taimetoitlane juba kümme aastat. Ma ei söö liha selle negatiivse energia tõttu ning tunnen, et ei vaja seda.

Teie ütlesite kord, et on vaja olla õnnelik siin ja praegu. Mis teeb teid ennast hetkel õnnelikuks?

See on väga hea küsimus (naerab). Õnnelikuks teevad mind inimesed, kes on mu ümber  ja emotsioonid, mis mul neid inimesi vaadates tekkivad. Hetkel olen ma väga õnnelik.

Teil on väga efektne välimus. Kas see aitab inimeste ja vaimudega suhtlemisel kaasa või vastupidi – segab?

Peaasi on see, et olen hästi avatud inimene, see tõesti aitab mind. Kui inimesed tulevad minu juurde, on nad hirmunud, kuid kui nad näevad, et olen neile avatud, avavad nad ka ennast vastu. On olnud situatsioone, kus välimus võib segada. Näiteks see ülesanne, kus oli vaja tuvastada süütut meest. Kuna töötan oma kogemustele toetudes, pole mul  isiklikult meestega  sellist kogemust olnud ning tookord ülesandes osalevate meeste mõtted häirisid mind. See oli ka tulemusest näha -ma  ei saanud hakkama.

Mida te meie lugejatele soovitaksite?

Soovitan võtta paberi ja kirja panna kirja viis asja, mida soovite ära teha järgmise aasta jooksul ning seejärel need kindlasti ka täide viia. Oma mõtted on vaja kirja panna seepärast, et need oleksid konkreetsed. Seadke endale  eesmärgid ja liikuge nende suunas. Tihtipeale lükkame plaanitud asju edasi  justkui meil oleks hästi palju aega. Tegelikult peab mõtlema, et aega on vähe ja elama nii  nagu just täna oleks elu viimane päev.

Allikas: http://www.bitva-ekstrasensov.ru/marilyn-kerro.php