Merlyn Uuskülast saab saatejuht!

11.08.2015

Juba sügishooajal näeb lauljanna Merlyn Uuskülat telesaatejuhi ametis. Nimelt võttis noor ja aktiivne naine vastu pakkumise juhtida TV3 laupäevahommikust „Naistesaadet“.

Mis Sulle uue saatejuhiameti juures kõige enam elevust tekitab?
Me pole tegelikult veel võtteperioodiga alustanud, kuid leian, et elevust tekitab eelkõige uus väljakutse. Telesaate juhtimine on mul juba ammu mõtteis mõlkunud, olen tõesti varemgi mõelnud, et sooviksin selles valdkonnas kätt proovida. Lisaks meeldib, et „Naistesaade“ võimaldab olla hästi kursis hetke ilu- ja moetrendidega, olles ise kõige selle keskel.

Kui kursis end ilu-uudistega igapäevaselt hoiad?
Iluteemadest saan osa ikka enamasti televisiooni ja reklaamide kaudu, samuti käin meelsasti naistele suunatud promoüritustel, kus saab tooteid testida ning alati midagi uut ja põnevat enda jaoks taasavastada. Naistel ei saa ju iluteemadest kunagi küll – kogu aeg tuleb uusi tooteid ja teenuste uuendusi ning iga naiselik naine üldjuhul ju soovib olla kursis, mida pakutakse.

Kuidas plaanid muusika ja teletöö ühendada?
Arvan, et ma esialgu ei olegi probleeme neid ühendada, saate võtted on nädala keskel, laulmised-esinemised üldjuhul nädalavahetustel. Samas ma ei välista, et võib-olla edaspidi astun rohkem üles mõnel ilu- või moeüritusel ka lauljana.