Joonista oma loomtegelane maailma kinolinadele!

21.09.2018

Joonista oma loomtegelane maailma kinolinadele!

Joonistusvõistluse toovad teieni:

Joonista meile üks loomtegelane, kes võiks olla 2019. aastal üle maailma esilinastuvas “Ohtude saare” multikas kindlasti sees!

Peaauhinna võitja valib välja “Ohtude saare” näitlejatest koosnev žürii, kuhu kuuluvad Saara Kadak, Jarek Kasar, Kristel Aaslaid, Nele Kirsipuu, Uudo Sepp, IMEPILT Studio pearežissöör Almondi Esco ja peakunstnik Marita Liivak! Peauhinna võitja joonistatud tegelase paneme päriselt 3D-s elama, anname tegelasele koha multikas ja koguni ka väikse sõnalise rolli.

Kõik, kes osalevad joonistusvõistluses saavad koguda enda joonistusele hääli siinsamas galeriis, sest lisaks peaauhinna võitjale selgitame välja kolm rahva lemmikut! Rahva lemmiku auhinnad paneb välja Rahva Raamat. Seega, mida väledam Sa oled, seda rohkem hääli jõuad koguda!

Üllatusi ja auhindasid on meil veelgi! Lisaks valivad ja autasustavad oma lemmikud: Skypark, Ku:lsa:l, Brain Games, AS Äripäev, Tomson Trade Group OÜ, AS Tere, Elamusgolf, Kaubamaja AS, Põltsamaa (AS Orkla Eesti), Megazone, Escape Room ja Sushi Plaza, Kalev AS ja Teletorn.

 

Nii siis – kas poleks mitte võimas, kui Sinu joonistatud tegelane saab mängida samas multikas, kus annavad tegelastele oma hääle staarid üle Eesti ja lausa staarid üle kogu maailma?

Päästa oma loovus valla ja lae oma pilt siia:


Kampaania reeglitega saad tutvuda SIIN! Võistluses saad osaleda kuni 24.11.2018. Kibekiiresti joonistama!

Piilu ka “Ohtude saare” Facebook-i ning Instagrami.

Ootame Sinu joonistusi!