Aastavahetus TV3s

Aastalõpp Kolmes pakatab suurepärasest meelelahutusest!

28. detsember kell 19.00 „Seitsmeste aastalõpp Maarjamäe lossis“

TV3 uudistetoimetuse meeskond võtab Eesti juubeliaasta erilised, tormilised, ülevad, asjalikud, üllatuslikud ja lõbusad sündmused kokku ajaloolises Maarjamäe lossis. Aastalõpumeeleolust kantud pidulikus erisaates saavad sõna säravad saatejuhid Sirje Eesmaa, Mart Mardisalu, Ingrid Teesalu, Keili Sükijainen, Kadri Pikhof ja Marek Lindmaa ning reporterid Allan Muuk, Kirsi Lattu, Anna-Maria Makko, Eve Heinla, Sven Soiver jt.

30. detsember kell 19.00 „Seitsmeste uhkus 2018“

Liigutavas erisaates „Seitsmeste uhkus“ tunnustatakse meie väikese riigi tublisid inimesi „Seitsmeste uhkuse“ tänuvastuvõtul Maarjamäe lossis. TV3 „Seitsmeste“ ja Inbanki eestvedamisel valiti rahva poolt  esitatud kandidaatide seast välja 7 erinevat kangelast või sõpruskonda, kelle tegemised on eeskujuks ja inspiratsiooniks kõigile. Tänavu on uhkuste seas nii külasädemeid, loomade heaolu eest võitlejaid, elupäästjaid kui ka imeliselt suure südamega inimesi. Pidulikus erisaates pälvivad tänu ja tunnustuse Kuldar Ennika, Ene-Silvia Sarv, Aare Rüütel, Eha Ennemuist, Gabriel Vodolaztšenko, Triin-Mary Raudkivi ning Helena ja Rivo Truber. Pidulikul vastuvõtul esinevad Seitsmeste uhkuste tiitli pälvinutele kammerkoor Encore ja lauljatar Kadiah.

31. detsember ajakava

14.20     Edekabel 2015
15.10     Edekabel 2016
16.05     Näosaate Eesti kuld
16.25     Padjaklubi näärid
17.50     Me armastame Eestit
20.00     Mida toob aasta 2019?
21.00     Papad Mammad: Aastalõpu mõõduvõtt 1/3
21.30     Su nägu kõlab tuttavalt: Sepo näod
22.00     Papad Mammad: Aastalõpu mõõduvõtt 2/3
22.30     Edekabel 2018
23.20     Papad Mammad: Aastalõpu mõõduvõtt 3/3
23.45     Eesti vabariigi presidendi uusaastatervitus

 

„Mida toob aasta 2019?“ kell 20.00!

Lõppevasse aastasse jagus ohtralt kirge, skandaale ja tülisid, mida selgeltnägijad ka täpselt ennustasid. Nüüd on aeg heita pilk tulevikku, et teada mis meid uuel, 2019. aastal ees ootab. Oma põnevad ja põhjalikud aastaennustused toovad teieni selgeltnägijate ja astroloogide raskekahurvägi – Marilyn Kerro, Ilona Kaldre, Nõid Anete, Evald Kotkasulg, Igor Mang ja Edda Paukson. Lisaks ohtralt näpunäiteid ja rituaale, et uus aasta tuleks parem ja õnnelikum. Saatejuht: Anna-Maria Makko

„Papad mammad: Suur aastalõpu mõõduvõtt“ kell 21.00!

Linnapapa Jüri saab justkui jõulukingiks uhke tunnustuse osaliseks, kui avaldab viimaks oma teadustöö! Linnarahvas on nüüd muidugi eriti uhke ja see teeb Volli ja Vaike hirmus kadedaks. Volli otsustab siis vastukaaluks kandideerida “Aasta Papa” tiitlile, et Jüri akadeemilised saavutused üle lüüa. See käivitab pöörase ja naljaka sündmusteahela, mis kiiresti Volli kontrolli alt väljuma hakkab. Aastalõpu humoorikas mõõduvõtus üritatakse kindlaks teha, kes siis ikkagi on paremad papad-mammad, kas linna- või maaomad? Samal ajal muidugi süüakse, juuakse, tähistatakse pühadeaega ja tegeldakse ka väikese Lenna hingeasjadega.

„Su nägu kõlab tuttavalt: Sepo näod“ kell 21.30!

Ülimuhe aastavahetuse saade! Kuldne aastalõpp käes! 2019 on käega katsuda ja kellega oleks parem see vastu võtta kui meie oma rahvusliku aarde, geniaalse meelelahutaja Sepo Seemaniga!

„Edekabel“ kell 22.30!

Iga aastavahetuse teleprogrammi oodatuim show on kahtlemata Henrik Normanni „Edekabel“, kus pannakse humoorikal moel paika lõppeva aasta tummisemad telesaated ja kõige rohkem ilma teinud staarid. Üles astuvad nii poliitikud, ärigeeniused, populaarsed trendiinimesed kui ka armastatud saatejuhid – keda kõiki kehastab üks ja ainus Henrik Normann!“

Veel Kolmes