Ajujaht

Kes võidab “Ajujahi” saate?

Uus hooaeg 13. veebruarist TV3s!

24.05.2019

Kellest saab “Ajujahi” võitja?

Eesti suurim äriideede konkurss on jõudnud lõpule! TV3 otse-eetris selgub, kes kroonitakse sel aastal „Ajujahi“ võitjaks ja kelle vahel jaotatakse 75 000 euro suurune auhinnafond. Saa tuttavaks finalistidega!

Lauamäng ALU
Oleme loonud haarava strateegiamängu kahele mängijale, mida saavad mängida pimedad ja tavalised inimesed. Üldiselt ei arvesta lauamängutootjad ja -disainerid erivajadustega inimestega, jättes kasutajaskonnast välja märkimisväärse osa rahvastikust. Meie loodud lauamäng ALU on aga disainitud võttes algusest peale arvesse ka teatavate erivajadustega inimesi. Kuna ALU mängulaud on modulaarne, on sellele võimalik juurde arendada ning müüa uusi lisaosi ning mänge, võimaldades äril pidevalt kasvada.

GROVENEER
Groveneer on naturaalsest puidust kleebitav dekoratiivsein. Seda saab paigaldada ruumidesse ilma tööriistadeta ja eriliste oskusteta. Erinevatest toonidest ja mõõtudest saab luua omanäolisi mustreid. Iga kleebitav leht on unikaalse puidusüüga ning seega on iga valminud sein ainulaadne.

TIMEY
Timey on tark indikaator, mille saab kinnitada toidupakendile, kastidele või kallima (kala-)toote külge. Indikaator muudab värvi, kui toodet pole hoitud ette nähtud tingimustes. Meie lahenduse abil saavad nii tootja kui edasimüüja olla kindlad, et toode jõuab tarbijani kvaliteetsena. Meil on tugev tiim, mis koosneb ekspertidest keemias ja ärimaailmas.


VAATA TREILERIT SIIT: