Eesti parim pagar

Suur küpsetuslahing on täis häid maitseid, põnevaid retsepte, kasulikke küpsetamisnippe ja emotsionaalset võistlust. Võistlustulle astuvad andekad koduküpsetajad, kel kõigil väga erinev käekiri.

Nähtav TV3 Play

Vaata kohe

Osades

Angeelika Kang-Osula
Angeelika Kang-Osula

Angeelika Kang-Osula

Kohtunik
Ants Uustalu
Ants Uustalu

Ants Uustalu

Kohtunik
Alari Kivisaar
Alari Kivisaar

Alari Kivisaar

Saatejuht

Juba neljandat korda astuvad vaatajate ette pühendunud koduküpsetajad, kes ei otsi saatest seiklust, vaid soovivad end proovile panna ja parimaid maitseid teistega jagada. Ka sel korral küpsevad koogid Alari Kivisaare juhtimisel ning kogenud kohtunike Angeelika Kangi ja Ants Uustalu valvsa silma all.

Selle hooaja küpsetiste retseptides on vaatajaile tublisti inspiratsiooni ja 100% õnnestumisgarantii. Kõik õnnestub, kõik maitseb ning vastuse saab igavene küsimus “Mida täna süüa teha?”. Rohkem kui kunagi varem on kavas soolaseid roogasid, mis passivad nii õhtusöögiks, külalistele pakkumiseks kui pidupäeva tähistamiseks.

Osalejad igast Eestimaa otsast ja elualalt tagavad selle, et midagi leidub igale maitsele. Kes ise kööki ei kipu, ja retseptidest kuuldagi ei taha, leiab saatest võistlusvaimu, head huumorit, armastatud kuulsuseid ning meenutusi Eestimaa suvest  – nagu hea aiapidu!

Palju põnevat saatest

Retseptid

Galerii

Veel Kolmes