Hirmurühm

Tutvu Hirmurühma osalejatega

Kolmapäeviti 20.00

28.10.2020

Koduperenaine AET kardab meeletult roomajaid ning mitte vaid reaalset kohtumist maoga, vaid ka roomajamustriga esemeid; isegi pildid madudest on eemaletõukavad.

Viie lapse ema ANNELY on ametilt vegankokk. Talle tekitab paanikat kõrgus, aga kohutavat kõhedust tekitavad ka hambaarst, lärm, kompuutertomograaf ja mitmed teisedki asjad.

Taluperenaine AVE kasvatab talus lapsi ja astelpajusid. Maaelu teeb aga keerukaks kohutav hirm hiirte ees. Lisaks pelgab Ave meeletult lifti kinnijäämist.

Keemik HELYNA öötab farmaatsiatehases vanemoperaatorina. Ta kardab meeletult vihmausse ja kõrgust! Ka uued olukorrad ja muutused valmistavad Helynale ebamugavust. Lennukisõit oleks aga lausa katastroof.

JANE töötab Soomes iluteenindajana. Ta kardab pööraselt usse ning lisaks väldib avalikke kohti.

KÜLLIKE koolis sisevalvetöötaja. Talle teevad muret seletamatud ärevushood.

Puidufirma laojuhataja ja kahe lapse ema LIINA kardab kõige rohkem pimedust ja kolle. Kõhedust tekitavad ka suured prügikastid, kiirus ning avalik esinemine.

Taksojuht OLIVER kardab kaine peaga klubis kaia, sest siis tekivad tal ärevushood.

Lennujaamatöötaja RENEE jaoks tekitavad enim ebamugavust kohad, kus tema liikumine on piiratud. Ta kardab luku taga olemist ja ruume, kust puudub kiire väljapääs.

 

„H-Rühma“ iga osa lõpus saadakse võitu nii endast kui ka oma hirmudest ning selgitatakse välja inimene, kes end enim ületas või teisi nende katsumustes toetas. Närvikõdi, higi, paanika ja pisarad on kohal juba esimeses saates.

VAATA TUTVUSTAVAT KLIPPI: