Kättemaksukontor

„Kättemaksukontori“ kolmik vajab uue hooaja alguses abi!

Neljapäeviti 21.30

03.09.2020

Kõigi suur lemmik TV3 krimikomöödia „Kättemaksukontor“ alustab täna õhtul uut hooaega seiklusega, mis on ühtaegu nii põnev kui ka ohtlik. 

Kättemaksukontori“ 24.hooaeg saab alguse üksikult saarelt, kus detektiivid ärkavad ega taipa, kuidas nad sinna sattunud on. Abi on hädasti vaja, sest kohe tuleb asuda võitlusse vaenlasega, kes on ohtlik ja kõigele lisaks ka nähtamatu. Ent see on alles algus, sest hooaja jooksul ootavad Marioni, Freyat ja Lunat veel paljud katsumused – neil tuleb üles leida mõisas kaduma jäänud neiu, tabada vibumõrvar, võidelda vampiiridega ning harutada lahti veel mitmeid eriti salapäraseid lugusid.
Uuel hooajal satuvad „Kättemaksukontori“ näitlejad aina enam tegutsema välitingimustes – saartel, metsades ja merel. Kõik juhtumid kulgevad läbi kahe osa ning  põnevust krutitakse lugude lõpuni.

Lisaks peategelasi kehastavatele Kadri Rämmeldile, Elina Reinoldile ja Ragne Veensalule löövad kaasa ka Pääru Oja, Ingrid Margus, Indrek Saar, Liisa Aibel, Eva Püssa, Laura Kalle, Andrus Eelmäe, Merle Talvik, Heino Seljamaa jpt

„Kättemaksukontor“ valmib teleproduktsioonifirmas BEC, produtsent on Raivo Suviste, tegevprodutsent Jüri Jaanus, stsenarist Mihkel Ulman, režissöör Ain Prosa, režissööri assistent Laura Laasi, operaatorid Teet Konksi ja Hans Ulman, kunstnikud-rekvisiitorid Merike Kalle ja Kristofer Robin Kalle, valgustaja Märt Männiksaar, helirežissöörid Indrek Ulst, Arian Levin, Danek Kaunissaare, kostümeerija Annely Pahmann, grimeerijad Maarja Viikmaa ja Piret Sootla.

„Kättemaksukontor“ alustab uut hooaega TV3s täna kell 20.30.

 

Vaata ka, kes astuvad sel hooajal “Kättemaksukontori” ekraanile: