Meie elu

Südamlik ja emotsionaalne lugu kolmikutest, nende eluraskustest ja võrratutest vanematest.

Nähtav TV3 Play

Vaata kohe

Osades

Chris Sullivan
Chris Sullivan

Chris Sullivan

Toby
 Mandy Moore
Mandy Moore

Mandy Moore

Rebecca
Sterling K. Brown
Sterling K. Brown

Sterling K. Brown

Randall
Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia

Milo Ventimiglia

Jack
 Susan Kelechi Watson
Susan Kelechi Watson

Susan Kelechi Watson

Beth
 Justin Hartley
Justin Hartley

Justin Hartley

Kevin
 Chrissy Metz
Chrissy Metz

Chrissy Metz

Kate

Viimaste aastate üks parimaid sarju, kuldgloobuse võitnud meistriteos „Meie elu“ („This is Us“), räägib südamliku ja emotsionaalse loo kolmikutest, nende eluraskustest ja võrratutest vanematest. Osatäitjateks on armastatud Mandy Moore („A Walk to Remember“), Milo Ventimiglia („Heroes“, „Gilmore Girls“), Sterling K. Brown („ American Crime Story“), Chrissy Metz, Justin Hartley jpt.

Rebecca Pearson (Mandy Moore) ootas kolmikuid ning lapsed otsustasid ilmale tulla oma isa Jack Pearsoni (Milo Ventimiglia) 36. sünnipäeval. Rebecca, Jacki ning nende laste Kevini (Justin Hartley), Kate’i (Chrissy Metz) ja Randalli (Sterling K. Brown) elud rulluvad lahti erinevatel aegadel. Rebecca ja Jacki lood keerlevad peamiselt nende abielu algusaja, laste sünni ja keerulise kasvamise ümber. Vaatajad näevad ka, kuidas Kevin, Kate ja Randall täiskasvanuna hakkama saavad ja mida nad on lapsepõlvest kaasa saanud: Kevin jäi lapsena sageli tähelepanuta, Kate maadleb kehakaaluga ning Randall on oma õest-vennast erinev. Tegelaste lood näitavad, millised emotsionaalsed sidemed on pereliikmete vahel.

Pereisa Jacki jaoks pole isaks saamine lihtne, eriti siis, kui ta on sunnitud ühel ajal rõõmustama ühe vastsündinu sünni, kui ka kurvastama teise surma üle, sest selgub, et kolmikutest jäi ellu vaid kaks. Samal ajal aga tuuakse haiglasse hüljatud vastsündinu, kelle noored vanemad otsustavad lapsendada. Jacki ülesandeks on olla pereisa, kelle peale saab iga kell loota. Ema Rebecca peab aga üleöö hakkama saama kolme vastsündinu eest hoolitsemisega ning olema samal ajal armastav naine oma abikaasale. Kas adopteeritud poja bioloogiline isa võib nende ellu hiljem muresid tekitada? Randall on perepoeg, kes on huvitatud oma minevikust. Ta on alati tahtnud teada, kes on tema tõelised vanemad, sest ta on ainuke mustanahaline laps perekonnas. Milliseid takistusi võib oma bioloogilise isaga kohtumine aga kaasa tuua? Peretütre Kate’i unistuseks on kaalust alla võtta. Neiu suurimaks mureks on valida oma armastatu ja kaksikvendade vahel. Kas Kate jätab oma veresugulased, et endale ihaldatud abikaasa leida? Perepoeg Kevin on võluv näitleja, kellel saab aga ühel hetkel tähelepanust küllalt ning ta otsustab loobuda oma tööst ning sukelduda uute võimaluste poole. Teekonnal paremate karjäärivõimaluste poole peab Kevin raskeid otsuseid langetama oma perekonna ja töö vahel.

Veel Kolmes