Naabrist parem

Esimest korda saate ajaloos peatatakse naabrite töö! Video!

Nähtav TV3 Play

01.05.2019

Täna õhtul leiab TV3 eetris aset ajalooline hetk. “Naabrist parem” saate hooaegadel pole mitte kunagi tööd seisma pandud, kuid täna saab see õudusunenägu teoks. Vaata eksklusiivset videot õhtusest osast!

Kuna plaatimine on keeruline töö, on kolme korteri naabrid usaldanud selle palgatud meistrimeeste kätte. Suur pere korteris 1 on tublil isetegemise kursil nõuks võtnud aga taas ilma abilisteta hakkama saada ja esimest korda plaatimistöid prooviv Vallo pingutab Kersti ergutusel jõudsalt. Paraku aga ei lõpe see otsus suurperele hästi. Töö peatatakse ootamatult.

Tartlased Kirsika ja Raido said plaatimisest vabastuse tänu värvimistööde võidule, kuid tööde hulk on suur, nii et ka neil ei jää vabalt võtmiseks tegelikult aega üle. Saunas ootavad valmimist eriti põnevad seinad. Leiliruumi oodatakse Eestis toodetud, kuid siiani haruldast seinalahendust. Kirsika võtab taas kätte efektvärvid ja saab oma kunstiannet hästi ära kasutada. Oma trumbiks peavad Kirsika ja Raido disainiideed, et saunalava valmib heledates toonides, kuid juba varsti selgub, et nad pole sugugi ainsad naabrid, kellel selline mõte tekkis.

Emale ja tütrele Catrinile ja Birgitile on sauna ja vannitoa tegemiseks appi tulnud tubli väimees, Birgiti elukaaslane Henri. Tuleb välja, et kuldsed käed on talle kodust kaasa antud ja avaldavad suurt muljet ka Birgitile. Catrini teine tütar Sigrid on samuti oma terava disainimeelega abis ja koos mõeldakse välja saunalahendus, mida pole varem nähtud – valmimas on ergonoomiline lava. Nii vannitoa kui sauna osas on seltskond leidnud endale appi hulga tuttavaid ja sõpru, kelle nõu ja jõuga on tööd küll endiselt palju, kuid töödejuhataja Catrini plaani järgi sujub kõik edukalt.

Perekond Vesi lähtub korteris 4 endiselt oma rahuliku ja perekonnanimele vastava disainiga. Saun ja vannituba luuakse heledates toonides ning häid plaane on, nagu ikka, palju. Aega samas, nagu ikka, liiga vähe. LED-tulede kasutamise idee sauna eesruumi seina seestpoolt valgustamiseks on ju põnev, aga peenikese puitmaterjali paigaldamine keerulisem töö kui esmapilgul tunduda võib. Õnneks on Hendrik puiduga üldiselt sina peal ja suudab näiteks riiuli häda korral valmis teha ka 10 minutiga.