Naabrist parem

„Naabrist parema“ paare ootab esimene eksam!

Kolmapäeviti 21.30

01.04.2020

Täna õhtul jätkub TV3s “Naabrist parem”, mille teises saates saavad naabrid teada kauaoodatud eelarvenumbri ning neid ootab ka esimene hindamine.

Pikalt pole aga aega eelarve üle mõtteid mõlgutada, sest ees ootab katsumusi täis töönädal ja esimene hindamine, kus peale hindamatu tähtsusega rosettide on mängus ka magusad auhinnad.

Kodututele maailmakodanikele Marleenile ja Kristjanile on tööriistad ja -võtted esialgu võõrad ning palju tunde kulub ehitusplatsil Ülemiste City angaaris katsetamiseks ja õppimiseks. Motivatsiooni see õpihimulisel paaril aga ei langeta ning vapralt peetakse vastu hiliste öötundideni.

Õdede Käthlini ja Käthriini konteinerites võib aeg-ajalt kohata salapäraseid musti ninjasid, kes ilmuvad platsile, teevad töö ära nii kiiresti, et keegi ei jõua neid õieti nähagi, ja ongi juba läinud.

Aare ja Urmas on enesekindlad, arvates, et kui nad annavad naabritele paar päeva edumaad, teevad nad elukogemusele tuginedes kõik hooga valmis. Ehitusplatsi seaduste kohaselt jääb aga aega alati natuke puudu ja kamraadid loodavad, et see neile hindamisel kätte ei maksa.

Rändurpere Mari-Anne saab oma elektrikuõppe teadmised mängu panna ja Eerol on tööhoog hea, aga vanasõna “Üheksa korda mööda, üks kord lõika” on neil praegu, kui seda oleks kõige rohkem vaja, meelest läinud.

Naabrite pingutusi tuleb hindama ekspert Taivo Velling, kellel on merekonteinerite ja neisse ehitamisega kogemust juba 20 aasta jagu. Taivo südame võidavad põnevad ehituslahendused, mis väärtustaks ka materjali päritolu. Rivistusel antakse välja nii võidu- kui ka kaotusrosett, aga sellega asi ei piirdu, sest nagu alati – oodata on üllatusi!

Tänase teise saate võistlusmängus pannakse igast paarist üks naaber proovile soojustusmängus ja PUR vahtu hakkab lendama! Võib-olla isegi veidi rohkem, kui ette nähtud. Sellegipoolest suudab üks naaber tubli töö eest kuldse roseti välja võidelda!

 „Naabrist parem“ Keili Sükijaineni ja Alari Kivisaare juhtimisel jätkub TV3s täna kell 20.00.