Padjaklubi

Seriaal neljast väga erineva iseloomuga noorest naisest, kes on maailmavaatelt täielikud vastandid. Elu keerdkäikude tõttu peavad nad elama ühe katuse all. "Padjaklubi" on valitud Eesti Meelelahutusauhindade jagamisel 2014. aastal aasta parimaks teleseriaaliks.

Osades

Katariina Ratasepp
Katariina Ratasepp

Katariina Ratasepp

Maria
Kertu Moppel
Kertu Moppel

Kertu Moppel

Kristina
Grete Klein
Grete Klein

Grete Klein

Laura
Kristel Aaslaid
Kristel Aaslaid

Kristel Aaslaid

Misha

„Padjaklubi“ jätkub ka uuel hooajal pööraselt, hoogsalt ja loomulikult lõbusalt! Kristina, Miša, Laura ja Maria on sunnitud kõike taas nullist alustama, kandideerides uutesse ametitesse ning sattudes üllatuslikult tööle samasse firmasse. Tegemist on edu-koolitusfirmaga, mis inimesi edukaks ja seksikaks koolitab. Kui esialgu tundub karismaatilise ülemuse käe all „enda parimaks ja seksikaimaks versiooniks” muutmisega tegelemine imeline, siis ajapikku asjaolud muutuvad. Kahtlaste saladuste ilmnemisel lähevad sõlme sõbrannade suhted ning kogu segadus kandub ka isiklikku ellu. Kõige tipuks tiksub kuklas eriolukorrast tingitud seis, millesse kõik naised loomulikult erineva kiiksuga suhtuvad.

Kas Laura hakkab uut meest otsima? Mida teeb ootamatu kuulsus Mariaga? Miks satub Miša sekeldustesse politseiga? Millise saladuse avastab Kristina? Kuidas üldse õnnestub  maailma tabanud kummalisel ajal normaalset elu elada?

Grete Kulla, Katariina Ratassepa, Kertu Moppeli ja Kristel Aaslaiu kõrval lööb „Padjaklubi“ uue hooaja seiklustes kaasa palju värvikaid kõrvategelasi, uue ülemuse rolli asub Estoni Kohver.

UUS HOOAEG!

Klipid ja nopped

Treilerid

Uue hooaja episoodid

Eelmise hooaja episoodid

Vinget sisu saate kohta

Veel Kolmes