Rannamaja

Saage tuttavaks – TV3 „Rannamaja“ uue hooaja esimene osaleja!

Kolmapäeviti 20.00

14.08.2020

Eesti kõige kuumem tõsielusari „Rannamaja“ alustab värsket hooaega juba septembrikuus. Unistuste kaaslase leidmiseks on valmis kuus vallalist, kellest esimesena astub avalikkuse ette Oskar – terava keelega biseksuaal.

Tallinnas pärit 23aastane Oskar on aktiivne noormees, kes on hiljuti lõpetanud välistudengipõlve Taanis. Oskar peab end väga mitmekülgseks inimeseks, kel on palju huvisid, neist suurim aga muusika.

Vaba aega veedab Oskar sõprade seltsis, muusikat kuulates või kunsti vaatamas ja kogemas käies. “Nädalavahetuseti saan oma metsikut poolt rahuldada öösel Tallinna tänavatel ning klubides. Mulle pakub meeletult inspiratsiooni kohtuda uute inimestega, neid tundma õppida või siis näiteks suveöödel linna avastada. Uued kogemused on megad ja annavad palju juurde, seega olen endale eesmärgiks seadnud kogemuste pagasi võimalikult suureks paisutada,” lisab ta.

Lisaks Oskarile alustavad „Rannamaja“ uut hooaega veel viis vallalist, kes on valmis pööraseks, kirglikuks ja ettearvamatuks seikluseks, mis on tulvil romantikat, intriige ja suhtedraamat.