Jäähoki

Eesti U18 jäähoki noortekoondisel tuli turniiri teises mängus vastu võtta kaotus Sloveenia eakaaslastelt

Teisel kolmandikul lõid sloveenlased kaks vastuseta väravat ja teise kolmandiku lõppedes oli tablool 3:1 Sloveenia kasuks. Viimase kolmandiku esimesel minutil kasvatasid sloveenlased oma eduseisu 4:1-le, kuid Maksim Burkovi värav vähendas vahe jälle kahe väravaliseks. Eesti poisid võitlesid visalt, kuid enamaks suutelised ei oldud ning sloveenia lõi mängu lõpus veel kaks väravat ja vormistas lõppseisuks 6:2. Eesti U18 koondise väravavaht Hans-Kristjan Tisler tõrjus mängus 14 pealeviset, Sloveenia väravavaht Bor Glavic 29. Eesti poolelt valiti mängu parimaks Maksim Burkov. Pärast kahte mängupäeva juhib turniiritabelt Leedu 5 punktiga, talle järgneb Itaalia nelja silmaga. Kolm punkti on kogunud Prantsusmaa, Korea ja Sloveenia. Eesti on […]

Eesti naiste koondis sai kodusel MM-turniiri teises matšis lisaajal jagu Singapuri naiskonnast

Teise kolmandiku keskel jäädi 0:1 kaotusseisu, kui Singapur lõi arvulisest ülekaalust oma esimese värava. Eesti jõudis viigini alles 9,3 sekundit enne normaalaja lõppu, kui täpne oli Aleksandra-Olga Seppar. Söödupunkti sai kirja Merlin Griffin. Eesti oli selleks ajaks vahetanud väravavahi kuuenda platsimängija vastu. Eestile tõi võidu lisaaja teisel minutil Estrit Aasma. Söödupunktid said kirja Kirke Kalde ja Merlin Griffin. Päeva esimeses kohtumises alistas Iisrael 0:3 kaotusseisust tulemusega 4:3 Bosnia ja Hertsegoviina. Kahe vooru järel on Eesti tabelis viie punktiga teisel kohal. Liider on kuue punktiga Tai naiskond, kelle vastu mängib Eesti kolmapäeval, kell 18.30 Turniir lõppeb reedel, kus Eesti kohtub Iisraeliga.

Naiste hokiliiga esimestes poolfinaalmängudes olid võidukad HC Everest ja HK Roosa Panter

Päeva esimeses kohtumises läksid vastamisi põhihooajal teise koha välja võidelnud HC Everest ning kolmandaks jäänud HK Säde. Mängu alguses domineeris HK Säde ning esimese värava nende kasuks viskas juba viiendal mänguminutil Franka Gelencser. Rohkem väravaid ei sündinud ning vaheajale mindi Hk Säde juhtimisel 1:0. Kui teist perioodi oli mängitud 1.32 viigistas HC Everesti kapten Anna Fedjajeva seisu ning tablool Kohtla-Järve jäähallis 1:1. See perioodil kummagi võistkonna poolt väravalisa ei toonud. Kolmandat perioodi oli mängitud 5:37, kui Estrit Aasmaal õnestus litter vastaste väravavahi taha suunata ning HC Everest juhtima viia 2:1. HK Säde ei olnud aga veel alla andnud, ning kui […]