NCAA

Ülikooli vahetav Kerr Kriisa: kasvasin selle hooaja jooksul mängija ja inimesena rohkem kui kunagi varem

190 cm pikkune tagamängija veetis enne hooaega Lääne-Virginias kolm hooaega Arizona Wildcatsi eest. Kriisa kogus lõppenud hooajal West Virginia eest 23 kohtumisega keskmiselt 11,0 punkti, 2,5 lauapalli ja 4,7 korvisöötu. Eestlane tabas väljakult 43%-lise ja kolmeseid 42%-lise täpsusega. Hooaja üheksas esimeses mängus ei saanud eestlane koduklubi aidata, kuna sai Arizonas viibides lubamatuid eeliseid. Loe pikemalt siit. Kriisal on tänu COVID-aastale veel võimalus mängida üks hooaeg NCAA-s mõne Ülikooli eest. “Tänud (aitäh) inimestele Morgantownis, et te lõppenud hooaja eriliseks tegite. See oli keeruline aasta, kuid kasvasin selle aja jooksul mängija ja inimesena rohkem kui kunagi varem. Aitäh West Virginia treeneritele, kes minusse […]

31 minutit väljakul viibinud eestlane sai kaotusmängus kirja 11 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 3/8), 5 korvisöötu, 3 vaheltlõiget ja ühe lauapalli. Meeskonna parimana tõi Raequan Battle 21 silma. Võitjate poolelt olid resultatiivseimad Cam Carter 23 ning Arthur Kaluma ja David N’Guessan kumbki 17 punktiga. Kogu statistika nähtav siit. Tabeliseis nähtav siit.

Kriisa sai võidumängus kirja 6 punkti. Veesaar sai finaalis statistikasse ühe lauapalli. Arizona parimatena tõid parimaks mängijaks (MVP) valitud leedukas Azuolas Tubelis 19 ning Oumar Ballo 13 silma. UCLA resultatiivseim oli Amari Bailey 19 punktiga. Kogu statistika nähtav siit. Finaalmängu tipphetked:     CROWN EM'@ArizonaMBB are back-to-back #Pac12MBB Tournament Champs 🏆 pic.twitter.com/e2irjNw4GK — Pac-12 Conference (@pac12) March 12, 2023 Azuolas Tubelis = 𝐌𝐕𝐏 pic.twitter.com/bgrficTfYv — Arizona Basketball (@ArizonaMBB) March 12, 2023   ENNE FINAALI: Eestlaste koduülikool alistas veerandfinaalis Stanford Cardinalsi 95:84. Kriisa sai 29 mänguminutiga kirja ühe punkti (kolmepunktivisked 0/3, vabavisked 1/2), neli resultatiivset söötu ja kaks lauapalli. Kahjuks tegi […]