Muu Sport

Katrina Lehis lükkas vehklemisliidu väited ümber

Katrina Lehise sotsiaalmeedia postitus muutmata kujul: Ma olen alati Eestit esindanud suure au ja väärikusega! Lükkan ümber Eesti Vehklemisliidu ametnike poolt esitatud piinlikud väljaütlemised nagu ma ei soovi Eestit esindada – sellist mõtet ega ütlemist ei ole minu elus kunagi olnud. Kinnitan, et annan endast parima esindades Eestit nii 2024 Euroopa meistrivõistlustel, kui ka kõigil järgmistel startidel! Elagu Eesti! View this post on Instagram A post shared by Katrina Lehis (@katrinalehis)

Viljandi jäi Balti esikolmikust välja

Mõru lõpp: 7-väravalisest kaotusest välja tulnud Viljandile sai määravaks viimane sekundLahing pronksile algast tempokalt ja väravaid sadas mõlemalt poolt. Viljandil aitas mängu siseneda Kristo Voika, kes viskas 2 järjestikust väravat. Sellest hoolimata oli Viljandi üheväravalises kaotusseisus. 5. minutil võitles Aleksander Pertelsoni värav viljandlased esimest korda juhtima seisuga 4:3. Sellega kassi-hiire mäng ei lõppenud ning kuni 17. minutini oli matš punkt-punktis kinni. Seejärel tekitas Dragunas vahe sisse 7-meetri karistusvisetega ja nii oli seisuks 10:8 Klaipeda klubile. Leedu võistkonna domineerimine jätkus ning vahemaa kasvas: kohtumise 20. minutiks oli seis 12:8. Käimas oli 21. minut, kui Viljandi pärast 10-minutilist vaikust uuesti skoori tegi, […]