Näosaade läbi hooaegade

“Su nägu kõlab tuttavalt” on Endemoli edukal formaadil “Your Face Sounds Familiar” põhinev TV3 teleshow. Saade toob lavale kaheksa tuntud Eesti lauljat ja näitlejat – neli naist ja neli meest – kes asuvad parodeerima nii Eesti kui ka maailma tuntumaid staare. Ümberkehastujate ülesanne on võita vaatajate ja saate žürii südamed, kuid eriline on see, et välja ei lange sarjast keegi. Parim ja talendikam siiski selgitatakse suures finaalsaates ning temal on võimalus auhinnaks saadud võidusumma panustada enda poolt valitud heategevusprojekti. TV3 ekraanile on jõudnud juba 6 hooaega.

I hooaeg

Saates osalesid: Evelin Võigemast, Getter Jaani, Tanja Mihhailova-Saar, Tanel Padar, Peeter Oja, Hanna-Liina Võsa, Karl-Erik Taukar, Henrik Normann.

II hooaeg

Saates osalesid: Ott Lepland, Koit Toome, Nele-Liis Vaiksoo, Andero Ermel, Gerli Padar, Maia Vahtramäe, Kaire Vilgats, Jüri Vlassov.

III hooaeg

Saates osalesid: Mart Müürisepp, Lauri Liiv, Kristel Aaslaid, Liis Lemsalu, Uku Suviste, Jan Uuspõld, Marju Länik, Luisa Värk.

IV hooaeg

Saates osalesid: Juss Haasma, Rolf Roosalu, Saara Kadak, Liina Vahtrik, Piret Krumm, Lenna Kuurmaa, Sepo Seeman, Mikk Mäe.

V hooaeg

Saates osalesid: Kalle Sepp, Raivo E. Tamm, Adeele Sepp, Liis Lass, Laura Põldvere, Kristjan Kasearu, Inga Lunge, Joosep Järvesaar.

VI hooaeg

Saates osalesid: Valter Soosalu, Hele Kõrve, Marta Laan, Elina Born, Andres Dvinjaninov, Daniel Levi Viinalass, Bert Pringi, Hanna Martinson.